Ліцензія на охоронну діяльність

Швидке отримання ліцензії на охорону майна та фізичних осіб

(066) 387 03 02
(067) 387 03 02
(073) 387 03 02

Охоронна діяльність та її різновиди

Цей вид послуг передбачає охорону громадян чи їх власності від зловмисників. Охорона фізичних осіб націлена за забезпечення безпеки для життя, а також здоров’я людини. Під охороною майна мається на увазі забезпечення цілісності, недоторканності нерухомої власності, території, рухомого майна, транспортних засобів та інших об’єктів, запобігання та недопущення незаконних дій щодо них, збереження їх початкового стану. Відповідно до законодавчих норм такий вид діяльності підлягає ліцензуванню, органом ліцензування є МВС. Наявність у юридичної особи або ФОП дозвільного документа дозволяє надавати професійну охорону абсолютно законно, брати участь у тендерах та відчутно підвищити позицію компанії порівняно з конкурентами.

У яких випадках необхідно отримати ліцензію на охоронну діяльність

При наданні послуг із захисту нерухомого, рухомого майна та людей

Для участі у тендері на закупівлю послуг охорони державних, а також приватних об'єктів

Для офіційного оформлення надання послуг у формі укладеного договору

З метою підвищення конкурентоспроможності у сфері надання охоронних послуг

Які документи необхідні для оформлення охоронної ліцензії

Компанія Ферст Консалт пропонує повний спектр послуг для оперативного отримання ліцензії на охорону:

Ціна ліцензії на охорону

Ліцензія на охоронну діяльність

від6000/грн
5-10 робочих днів

Охоронна ліцензія 2022

Охоронна ліцензія 2022

Охоронна ліцензія у найкоротший термін

Чому варто звернутися до професіоналів

Головний принцип роботи компанії First Consult – клієнт – це партнер. Ми не просто надаємо замовлену послугу, а вводимо клієнта повністю у курс справи, консультуємо та роз’яснюємо всі нюанси ліцензійної процедури. Наша команда працює по договору, що гарантує правову безпеку замовників.

Якщо на момент звернення до нас у вашому штаті немає фахівця з питань охоронних заходів або такий працівник є, але у нього відсутні всі або деякі необхідні документи, наша команда з радістю допоможе вам у цьому питанні у найбільш короткі терміни.

Ми гарантуємо позитивний результат у 100% випадків, наші фахівці відмінно підковані у знаннях законодавства України та мають багаторічний досвід у оскарженні неправомірних рішень держорганів. Команда компанії не боїться складних ситуацій, кожна з них – наш професійний виклик.

Ферст Консалт пропонує найдемократичніші ціни на ринку, а озвучена спочатку вартість не змінюється у процесі співпраці. До того ж для постійних клієнтів діють приємні знижки.

Ми працюємо по Києву та всім куточкам України, консультуємо, співпрацюємо із замовниками “від і до”, працюємо “під ключ”. Зателефонуйте нам – ми зробимо ваш охоронний бізнес законним та успішним!